Foglalt / szabad időpontok

( A sárkányhajótúra indulásának időpontja Velencéről.)

hétkedszecsüpénszovas
2
3
4
Schulek Frigyes 14:00
Schulek Frigyes
máj 4 @ 14:00 – 15:00
30 fő rövidtúra
5
6
Apáczai 13:00
Apáczai
máj 6 @ 13:00 – 14:00
34 fő rövidtúra
Apor Vilmos Győr 7/b 15:00
Apor Vilmos Győr 7/b
máj 6 @ 15:00 – 17:00
23+2 Sárkány+élőcsocsó
Budapesti Német Iskola 15:00
Budapesti Német Iskola
máj 6 @ 15:00 – 16:30
42 diák Kérész Éva
Kölcsey 17:00
Kölcsey
máj 6 @ 17:00 – 18:00
Rövid túra 34+2
7
FINN MAGYAR 09:00
FINN MAGYAR
máj 7 @ 09:00 – 10:00
Rövid túra 30
Budai Ciszter 10:00
Budai Ciszter
máj 7 @ 10:00 – 11:00
Kincskereső túra. 36+2
Vak Bottyán 11:00
Vak Bottyán
máj 7 @ 11:00 – 12:00
27 fő rövid
8
Piarista Iskola 10:00
Piarista Iskola
máj 8 @ 10:00 – 11:00
rövid túra
Demján IFI 14:00
Demján IFI
máj 8 @ 14:00 – 15:00
17 fő rövid
9
Tábor 55 10:00
Tábor 55
máj 9 @ 10:00 – 11:00
Rövid
Tábor 55 11:00
Tábor 55
máj 9 @ 11:00 – 12:00
Rövid
Magyar Ibolya Budapest 14:00
Magyar Ibolya Budapest
máj 9 @ 14:00 – 15:00
Klasszikus tókör
Pécsi Gyöngyi 09:00
Pécsi Gyöngyi
máj 10 @ 09:00 – 10:00
Kincskereső
Veszprém Báthory 16:00
Veszprém Báthory
máj 13 @ 16:00 – 18:00
30-40 fő rövid
VILL-SZER Kft. 04:00
VILL-SZER Kft.
máj 17 @ 04:00 – 05:30
20 fős hajó
Mórichida 1 09:00
Mórichida 1
máj 17 @ 09:00 – 10:00
 
Hunyadi halásztelek 10:00
Hunyadi halásztelek
máj 17 @ 10:00 – 11:00
30 fő 8 évesek rövid túra + 14 kor kincsmosás
Bodajk 3.o 11:00
Bodajk 3.o
máj 17 @ 11:00 – 12:00
rövid túra+ kincsmosás 20 fő
Mórichida2 12:00
Mórichida2
máj 17 @ 12:00 – 13:00
 
Közgazdasági Politechnikum 10:00
Közgazdasági Politechnikum
máj 22 @ 10:00 – 12:00
60 fő kétórás túra versennyel a végén.
Tát iskloa kirándulás
Mór Petőfi 14:00
Mór Petőfi
máj 24 @ 14:00 – 15:00
25 fő rövidtúra
Apor Vilmos Győr 15:00
Apor Vilmos Győr
máj 24 @ 15:00 – 16:00
Rövid+csocsó 33+2
Kossuth 22:00
Kossuth
máj 24 @ 22:00 – 23:00
Éjszakai 40 fő
Tábor 13:00
Tábor
máj 25 @ 13:00 – 14:00
36 fő pancsocsó
Kalamás Annamária 16:00
Kalamás Annamária
máj 25 @ 16:00 – 17:00
Család 10 fő 6 gy 4 f
BAPTISTA 11:00
BAPTISTA
máj 29 @ 11:00 – 12:00
10 fő + lengőteke
Szénatér 3. osztályok 10:00
Szénatér 3. osztályok
máj 31 @ 10:00 – 11:00
Rövid+kincsmosás 1800
Zilaj 10:00
Zilaj
máj 31 @ 10:00 – 11:00
30 fő rövid
Szénatér 3. osztályok 11:00
Szénatér 3. osztályok
máj 31 @ 11:00 – 12:00
 
TAPOLCA 12:00
TAPOLCA
máj 31 @ 12:00 – 13:00
30 fő rövid
Szalay 13:00
Szalay
máj 31 @ 13:00 – 14:00
21 rövidtúra
Baka István 14:00
Baka István
máj 31 @ 14:00 – 15:00
31+2 fő Klasszikus tókör + élőcsocsó